НАШИ ТОВАРЫ
ВАША КОРЗИНА
НАШИ КОНТАКТЫ
ИЗ ДРУГОГО ГОРОДА?!

08.Фосфорисцентная:

По производителям:

Нашы товары:

 • Фосфорисцентная фарба(Світиться в темряві) Bosny 3000
  Цена: 213.6 грн.

  Фосфорисцентная фарба(Світиться в темряві) Bosny
  шт.

  Світиться в темряві. Покриття абсорбує і акумулює світло, а в темряві починає випускати його у вигляді фосфоресцентного світіння. Забезпечує яскравість світіння об'єктів вночі протягом декількох годин.

  Використовується для позначення пожежних виходів, шляхів евакуації, обладнання безпеки, перешкод, в підземних тунелях. Можна застосовувати на дорожніх знаках і попереджуючих табличках, в театральних декораціях, на дитячих іграшках, шоломах, мотоциклах, вимикачах, сходових прольотах, в гаражах, на дискотеках, танцмайданчиках та ін.

  Застосування: Наноситься на суху знежирену поверхню. Перед роботою ретельно збовтати балончик. Напилювати з відстані 20 див.

  РЕКОМЕНДАЦІЇ: Щоб підвищити яскравість, слід загрунтувати поверхню білою спрей-фарбою Босни-1007. Для посилення довговічності рекомендується наносити поверх фосфоресцентной фарби аерозольний акриловий лак №190.> 


Страницы: 1
  * территория краски                          создание сайтов в Днепропетровске - WEB-дизайн студия ноябрь, полиграфия. Разработка и изготовление, оптимизация, раскрутка и продвижение сайтов в Днепропетровске под ключ. Интернет-бюро «Ноябрь»