НАШИ ТОВАРЫ
ВАША КОРЗИНА
НАШИ КОНТАКТЫ
ИЗ ДРУГОГО ГОРОДА?!

02.Лаки >> 05.Тонувальний лак >> Тонувальний лак для авто

Лак тонувальний для автомобілій и деталейшт.
Цена за 1 шт.: 71.2 грн
Характеристики:

Общие сведения:

Лак тоніровочний BOSNY розроблений спеціально для покриття автомобілів і їх окремих частин. В основному, він застосовується при тонування фар, а також інших поверхонь, прозорих або кольорових. Матеріал, на який наноситься лак тоніровочний - це, в основному, скло, дерево, пластик, в рідкісних випадках його застосовують для тонування заліза.
Зручність нанесення, асортимент кольорових рішень і доступна вартість, поряд з основними фізичними характеристиками, роблять його затребуваним і широко застосовуваним в фарбуванні запчастин або корпусів автомобілів різних видів.
Властивості продукту.
До складу лаку тоніровочного входить акрилова смола і епоксидні сполуки, що стає визначальним фактором його властивостей. Основні властивості - це стійкість до атмосферних перепадів температур і вологості, механічних впливів, а також до застосування хімічних засобів, представлених, в основному, категорією миючих. Це стає визначальним фактором, якщо фарбується піддається щоденного використання.
Особливості застосування.
Застосування лаку має кілька особливостей, які слід враховувати. Найкраще виконувати роботи по покриттю поверхонь лаком в закритому приміщенні, виконуючи всі вимоги щодо захисту від впливу хімічних сполук продукту (це може бути спеціальний костюм і захисна маска, а також рукавички).
Прозорість лаку дозволить не змінити основний колір поверхні, що покривається, що може бути дійсно важливо, якщо вести мову про фарбування автомобільних фар. Лак випускається у формі аерозолю, тому поверхня гарантовано профарбується цілком, навіть в місцях, які знаходяться поза досяжністю звичайними способами. Це полегшує і можливість захисту від впливу лакових парів на організм.
Вибір тоніровочного лаку.
Асортимент, що випускається представлений значною різноманітністю відтінків, які можуть бути підібрані до будь-якого конкретного випадку. Підібрати необхідні не складе труднощів. До того ж, можливе використання лаку тоніровочного в поєднанні з іншими видами засобів фарбування. Цікавим чином виглядає поєднання прозорого тоніровочного лаку з лаком сріблястих тонів, які використовуються в якості підкладки. Можна досягти ефекту багатовимірності і обсягу пофарбованої поверхні, який настільки часто застосовується при створенні вражаючих поверхонь гоночних мотоциклів.
Основні моменти, коли використання лаку тоніровочного необхідно - це захист фар від зовнішніх впливів і дрібних потертостей, що виникають на дорозі; збільшення матовою виразності деталей автомобіля, надання нового відтінку його корпусу, протистояння зносу поверхні через використання хімічних засобів на автомобільних мийках. Також застосування доречно в реставраційних ремонтних роботах - при тонування паркету, нанесення відбувається на попередньо очищену і загрунтовану поверхню.
Витрата при фарбуванні.
Витрата продукту залежить від ступеня інтенсивності фарбування. Одна коробка містить 12 балонів.
Якщо використовувати в якості підкладки сріблясті кольори № 1580, 36 або 361, то створюють ефект "об'ємного" металіка, причому кольори збігаються з квітами мотоциклів "HONDA" і "YAMAHA". 

  * территория краски                          создание сайтов в Днепропетровске - WEB-дизайн студия ноябрь, полиграфия. Разработка и изготовление, оптимизация, раскрутка и продвижение сайтов в Днепропетровске под ключ. Интернет-бюро «Ноябрь»